Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 261 views
  • 1 Nisan 2016
  • 0
  •  

Zencefil zerdeçal tarçın yoğurt karışımı ile zayıflama

Merhaba, kadın en büyük sorunlarından biri olan göbek ve basenler, günden güne daha fazla sıkıntı yaratmakta, üstüne üstlük yaz ayının yaklaşması ile sorun bir kat daha artı diyebiliriz. Göbek bölgesi ve basen bölgesinden oluşan yağlardan kurtulmak için bugün sizlere özgür melekler olarak zencefil zerdaçal yoğurt tarçın kürünü paylaşıyoruz. Ayrıca yöntemi doktor doğrultusundan uygulamanızı önermekteyiz. Çünkü içerik tamamen arama motorları üzerinden yapalan araştırmalar sonuçu yayına girmiştir.

Amerika tenneesse üniversitesinen yapılan bir çalışmada yağsız yoğurt tek başına tüketildiğinde göbek kısmından bulunan yağların belirli bir kısmını eritmektedir. Yağ yakma özeliği bulunan bir diğer unsur ise; zencefil yakamkta, yoğurt ile karıştığında ise etkisi artmaktadır. Zencefil zerdeçal tarçın yoğurt karışımı ile zayıflama yöntemini alt kısımından inceleybilirsiniz. Ayrıca konu hakkında aklınıza takılan soruları ve merak ettiğiniz soruları yorum bölümünden bize iletin bizlerde sorunuza editörlerimiz taradından anında cevap verelim. Bizi takip etmeyi unutmayınız.

Gereken malzemler:

– Toz tarçın (1 Çay kaşığı)
– Zeytin yağı (1 Çay kaşığı)
– Zerdeçal tozu (1 Çay kaşığı)
– Zencefil tazu (1 Çay kaşığı)
– Yağsız yoğurt (4-5 Yemek kaşığı)

Yapılışı:

Öncellikle 4 veya 5 yemek kaşığı yağsız yoğurdu bir kasenin içerisine ilave ediniz. Daha sonra yukarıda belirtilen malzemleri ilave edikten sonra karıştırınız. İşlem tamamlandıktan sonra sabah, öğlen ve akşam olmak üzere 3 öğün yemekten önce 1 saat öncesinden aç karnına tüketiniz.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ