Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 208 views
  • 14 Mart 2015
  • 0
  •  

Ünlüler hamilelik kilolarını nasıl verdi

Ünlüler hamilelik kilolarını nasıl verdiHayranı olduğunuz ünlülerin hamilelik döneminde aldığı kiloları nasıl verdiğini merak etmektesinizdir. Bir çok ünlü düzenli spor ve yüzerek zayıflamayı başarmışlardır. Sizlerde zayıflamak için ünlü diyetisyenler tarafında diyet listesi alarak fit ve güzel görümlü bir bedene sahip olabilirsiniz.

Demet kutlay hamilelik dönemimde 13 kilo almıştı. Muhteşem bir fiziği olan güzel manken hamilelikten sonra aldığı kiloyu hiç dert etmeden düzenli spor ve egzersiz yaparak eski haline dönmüştür.

Ebru şallı platis yapmasından dolayı hamilelik dönemide 7 kilo almıştı yani 48 kilo’da 55 kiloya çıkmıştı. Elbette ebru şallı için bu kiloyu vermek zor değil, kendisi hem gündelik spor, yüzme ve platis yaparak aldığı kiloyu rahatlıla vermiştir. Ebru şallı hamilelikten sonra fit ve incecik bir beden ile karşımıza çıkmıştır.

Dünyanın en samimi ünlülerinde biri olan jennifer lopez hamilelik döneminde 20 kilo almıştı. Hamilelikten sonra sebze ve meyvelerden oluşan beslenme planında ile su dışında başka sıvı tüketmemiştir. Güzel şarkısı haftada 4 kere 45 dikaka ve 75 dakika arası engersiz yaparak 55 kilo’da kalmıştır.

Nurgül yeşil çay hamilelikten sonra diyet yapmadan gündelik yemeği azaltarak metabolizmasını hızlandırdığını ifade etmişti.Özellikle sebzeli yemek tercih etmiş ve hergün çikolata yediğini belirtmişti.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ