Süratli saç uzatma yöntemleri
  • admin
  • 186 views
  • 11 Nisan 2017
  • 0
  •  

Süratli saç uzatma yöntemleri

Seri saç uzama yöntemlerini denemek isteyen herkesin çok hoşuna gidecek etkin tarifler veriyoruz. Saçlarının kısalığından sıkılan ve biran önce sağlıklı bir şekilde uzamasını isteyen cümbür cemaat çeşitli hızlı saç uzatma tekniklerini deniyor. Fakat bunlardan birçoğu doğal olmayan ve saçlarınıza hasar verebilecek yöntemler.

İşte bu nedenle iyice doğal çözümler sunarak süratli saç uzatma yöntemlerini veriyoruz.

Hızlı saç uzatan bakım kürü

Yumurta akı
Yumurta akının hepimizin mutfağında bulunan doğal bir saç uzatma yöntemi olduğunu söylesek inanır mısınız? İnanmalısınız çünkü saçlarınızın sağlığı için bakım yaparken benzer vakit da seri uzamasını da sağlıyor. Yumurta akını saçınıza sürdükten sonra streçle sarın ve 1 saat bekleyin. daha sonra yıkayıp durulayın.

Kokmasından üzüntü etmeyin herhangi bir koku kalmayacaktır.

Doğal yağlar
Aktardan rahatlıkla bulabileceğiniz doğal yağlar saçlarınızın hızlıca uzamasına yardım ederken bununla beraber besler.

*Biberiye yağı
*Lavanta yağı
*Jojoba yağı
*Kekik ağacı yağı
*Sedir ağacı yağı

Üç damla biberiye yağı, üç damla jojoba ve lavanta yağı, iki damla kekik ağacı yağı ve sedir ağacı yağı bir kabın içinde karıştırıldıktan sonra karışımı kısık ateşte 5-6 dakika kadar ısıtın. Fazla sıcak olmamasına uyarı edin. daha sonra saç diplerinize masaj yaparak sürün ve yarım saat dek bekletin ve durulayın.

 

BİR HAFTADA SAÇ UZATAN KÜR

Elma sirkesi
En kolay yöntemlerden biri de elma sirkesidir. Elma sirkesi saçlarınızı uzatmakla kalmaz kepek problemi varsa onun çözümüne de tezgâhtar olur. Yapmanız gereken sadece durulama duyunuzun içine 2-3 damla elma sirkesi eklemektir.

Saç Boyarken Uyarı Edilmesi Gerekenler

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ