Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 287 views
  • 21 Mart 2016
  • 0
  •  

Squat nedir? Squat nasıl yapılır?

Merhaba, zayıfamak ve sağlık bir yaşam sürdürmek için kadın ve erkekler birbirinden farklı yöntemler denenmektedir. Bugün özgür melekler olarak sizlerle squat (çömelme) hareketi hakkında bilgilerde bulunucağız. Karın, kalça ve bacak kaslarınızın geliştirmek amacı ile squat hareketiyle isterdiğiniz vüvuda kavuşabilirsiniz.

Squat nedir?

Öncellikle squat kelimesinin türkçesi çömelme anlamı ifade etmekte, vücut geliştirmek için kullanılan bu hareket vücut geliştme hareketleri arasından en önemli harektlerden biridir. Basit bir yöntem olan squat spor aleti gerekmeden kolayce vücut gelişte amaçı hızlı bir şekilde vücudunuzu geliştirebilirsiniz.

Peki squat hareketinin zararı varmıdır?

Eğer sağlık sorunu yaşıyorsanız kesinlikle hareketi yapmadan önce kesinlikle doktorunuza danışınız. Daha sonra vücut geliştirmek istiyorum diye sağlığınızdan olmak istemezsiniz bunun yanı sıra özellikle erkekler hemoroid yani basur hastalığını tetiklemektedir. Bu ve buna benzer sağlık sorunu olan kişilerin öncelik olarak doktor tavsiye üzerine başlamasını öneririz. Çömelme hareketini yaparken zorlandığınızı hissetiğinizden kesinlikle ara veriniz ve hareketlere başlamadan önce küçük tekrarlar yapınız.

Squat Hareti nasıl yapılır?

Squat nasıl yapılır

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ