Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 183 views
  • 18 Mart 2016
  • 0
  •  

Ödem söktürücü bitki çayları

Merhaba, ödem tıp tarihinden adı geçen en eski sorunlardandır. Ödem vücudu dokularından fazla sıvı birikmesi ve genellikle ayak, el ve göz kapaklarının şişmesine neden olmaktadır. Bugün sizlerle özgür melekler ekibi olarak hazırladığımız ödem söktürücü bitki çayını denemeden önce; mutlaka doktor tavsiyesi ile yapmanızı önermekteyiz. Bu konuyu arama motorları üzerinden yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu yayınlanmakta olup, kesinlikle doktor tavsiyesi ile tarifi hazırlayınız ve özgür melekler ekibi olarak sadece bilgilendirmek amaçlı içerik yayınlanmıltır. Ayrıca bizlere sormak istediğiniz soruları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz, bizlerde sorunuza cevabınıza yanıt verelim..

Maydanoz Çayı:

– 2 Çay kaşığı kıyılmış maydonoz
– 1 Bardak su

Hazırlanışı:

Cevzenin içersine 1 bardak su ilave ediniz ve kaynatınız, kaynaktıktan sonra maydonoz yapraklarını cevzenin içerisine ileve ediniz. Daha sonra ortalama olarak 3-5 daikaka arası demleyin ve daha ılık olarak içebilirsiniz.

Ödeme söktürücü diğer çaylar: Yaban mersini çayı, Karahindiba çayı, Ekinezya çayı, Ardıç çayı.

Son olarak sizlere bir kaç önerirde bulunarak konumuzu sonlandıralım. Öncellikle tuzu azaltın, kızarmış yiyecekleri azaltınız, taze meyve ve sebze tüketin, su içiniz. Bizi takip etmeyi unutmayınız..

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ