Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 207 views
  • 22 Nisan 2015
  • 0
  •  

Miranda kerr’in güzellik sırları

Miranda kerr'in güzellik sırları

Öncellikle merhaba özgür melekler, victoria’s secret meleklerinde ünlü top model miranda kerr güzel sırlarını hayranları ile paylaşıyoruz. Güzelliği ile gönülleri feht edem miranda kerr güzellik sırını, saçlarını parlak ve güzlü görünmesi için gündelik bakımında hariç 2 günde bir saçlarını yıkadığı ve saçlarının doğal görünmesi için şampuan, saç kremi ve hindistan cevizi yağı olan saç maskesi olarak kullandığını belirmiştir.

Miranda kerr'in güzellik sırları-2

Miran kerr peeling için deniz tuzu kullandığını ve saç meskesi olarak kullandığı hindistan cevizi yağı, zeytin yağı ve denzi tuzu karıştırarak vücudunun her yerine kullandığı ifade ederek, derinin dinlenmesinden ve stresten arınmak için her geze ve her sabah medirasyon yaptığını belirtmiştir. Sabahları ve akşamları 10 dakika nefes odaklı çalıştığını, zihine ve bedene gücünü korumasına çok iyi geldiğini ifade etmiştir.

Beslenmeye önem veren miran kerr, omega 3-6-9 besinleri tercih ettiğini, somon, avokado, maca tuzu, hindistan cevizi yağı, badem, çam fıstığı ve goji meyveleri tüketeren beslenmesini dikkat ettiğini söylemiştir.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ