Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

Kısa saç bakımının püf noktaları
  • admin
  • 343 views
  • 9 Mayıs 2016
  • 0
  •  

Kısa saç bakımının püf noktaları

Modern görünüşü ile özgür melekler 😀 tarafında tercih edilen saç modeli; kısa saç modeli, bakımı oldukça kolay görünsede, aslında unuttuğumuz birşeyler var. Bakımını aralıkla yapmakta olan melekler şunu unutmamalılar, kesinlike kısa saç bakımı aralıkla yapmak saçınızı yıprakmakta ve ilerleyen zamanlarda dökülmesine sabep olabilir. Dikkatli bir şekilde saçlarınıza günlük bakım, haftalık bakım ve aylık bakım olmak üzere 3 ayrı kategoride ilerlemelerini öneririz. Yöntemi yapmanızı size daha fazla avantaj katıcaktır.

Kısa saç modeli’nin yüz tipine uygun olan meleklerin modern ve hoş durması ile büyük bir avantajı olması, neredeyse tarakla taranması halde bile bakımlı görünecektir. Peki kısa saç modelin bakımının püf noktaları neledir? Şimdi ayrıntılı hep birlikte inceleyelim.

Kısa saç bakımının püf noktaları:

Kısa saç bakımından güçlü görünmesi için ilk olarak fön ve maşa kullanmaktayız. Aslından fön ve maşayı aşırı kullanmanında oldukça fazla zararları bulunmakta, saça aşırı sıcak verilmesi ile kırılma ve yıpranmasına neden olamaktadır. Bu neden ile fazla fön ve maşa kullanmamanızı önerir ve zeytin yağı kürünü kullanmalarını tavsiye etmekteyiz. Ayrıca boya gibi kimyasalları daha tercih etmemeleri gerekmekte, çünkü saçın kısa olamsı ile kimyasal direk olarak saç diplerini temas etmesi ile saçlarda güçsüzlük ve yıpranmada artmaktadır. Son olarak kısa saç bakımı hakkında akılınıza takılan soruları bize sormaktan çekinmeyin. Sorduğunuz soruları özgür melekler ekibi olarak anında yanıt verelim. Bizi takip etmeyi unutmayınız 😀

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ