Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 186 views
  • 7 Ocak 2016
  • 0
  •  

Havuç maskesi ile hızlı saç uzatma yolları

Havuç maskesi ile hızlı saç uzatma yolları; Öncellikle merhaba, evde yapabileceğiniz yöntemler ile hızlı saç uzatmak için sizler için paylaşacağımız havuç kürünü ayrıntılı inceleyiniz. Biz bayanların en çok bakımın yaptığımız bölgelerinde biri olan saçlarımızı günlük olarak bakım yapmaktayız. Özellikle kısa saçlarımızı hızlı uzaması için bir çok yöntem kullanmaktayız, daha farklı bir yöntem ile sizlerin karşısındayız. Havuç maskesi ile hızlı saç uzatmanın yöntemleri aşağıdaki bölümde ayrıntılı bir şekilde paylaşılmıştır. Bu arada havuç kürü hakkında merak ettiğiniz bilgileri bize yorum olarak gönderin, bizlerde editörlerimiz tarafından anında sizlere yanıt verelim.

Gerekli olan malzemeler:

– 2 Adet orta boy havuç
– 1 Adet yumurta
– 1 Tatlı kaşığı badem yağı
– 3 Bardak su

Havuçlarını kesinlikle soymayınız bu sizin için bir atı olarak yansıyacaktır. Yumartanın ise sarısı veya tamamını kullanabilisiniz.

Hazırlanışı:

– Öncellikle havuçları güzel bir şekilde rendeleyiniz.
– 3 Bardak suyu kaynatınız.
– Rendelemiş olduğunuz havucu suyun içerisine başaltınız.
– Havucu suyun içerisine boşaltıktan sonra 20 veya 30 dk kaynatınız.
– Su yaknadıktan sonra, bir kapın içerisine suyu süzünüz.
– Ve daha sonra yumurtayı çırptıktan sonra maskeniz hazır hale gelmiştir.

Yapılışı:

Hazırlamış olduğunuz havuç maskesini uygulamak için saçımıza her yerine sürünüz. Maskeyi sürdükten sonra saçın tamamına bone ile kapatınız. Saçınız bu şekilde 1 veya 1.30 saat kadar bekleitiniz. Süre dolduğunda saçınızı sabun veya şampuan yardım ile yıkayınız. Havuç kürünü kesinlikle hafta 1 sefer ulgulamanız gerekmektedir.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ