Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 211 views
  • 7 Ocak 2016
  • 0
  •  

Genital bölge beyazlatma yöntemleri

Genital bölge beyazlatma yöntemleri; Öncellikle merhaba, bir çok kadında oluşan ganital bölgesinde kararma sorunu olmakta, editörlermizin uzun zamandır araştırma yapılmıştır. Araştırmalarımızı ayrıntılı sayfamızda bulabilir ve inceleye bilirisiniz. Kadınlarda genelde doğumda sonra oluşan kararma için beyazlatma kürünü bikini bölgesine uyguluyarak kısa zamanda bu dertten kurtulabilirsiniz.

Bikini bölgesini oluşan kararma için bir çok kadın ilaç, kren veya hastanede tedavi olmaktadır. Özgür melekler olarak sizler için araştırıp sunduğumuz genital bölge beyazlatma yöntemlerini kürü inceleyerek, krem veya ilaçlara gerek kalmadan evde kürü uygulayabilirsiniz.

Genital bölgesinden neden kararma olur?

Ten rengi koyu kadınlarda sıkça görünmektedir. Bunun nedeleri; terlemeden kaynaklı, jilet ile traş olmada, seçmiş olduğunuzun gereksiz ve hatalı iç çamaşır seçimi ve ciltiniz oluşan sorunlardan da kaynaklı kararmalar oluşmaktadır.

Genital Bölgesi nasıl beyazlar?

Öncellikle sizler için yapmış olduğumuz paylaşımı dikkatlice incelemeniz ve uygulamanız gerekmektedir.

– Limon suyu ile bikini bölgenize 3 il 5 dakika arası masaj uygulayabilirsiniz.
– Zeytinyağı ile duştan hemen sonra 3 ile 5 dakika vejina bölgesine masaj yaparak beyazlama sağlayabilirsiniz.
– Jiletin hatrişi için ağda ile masaj uygulayabilirsiniz. Bu uygulamadan hem tahriştende kurtulursunuz, hemde vajina bölgesinde oluşan kararmada kurtulabilirsiniz.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ