First Lady Melania Trump'tan Kennedy stili!
  • admin
  • 143 views
  • 13 Nisan 2017
  • 0
  •  

First Lady Melania Trump’tan Kennedy stili!

Amerika’nın yeni First Lady’si Melania Trump, eski First Lady Jackie Keneddy’nin stiline gönderme yaptı ve moda dünyasının beğenisini kazandı!

First Lady Melania Trump'tan Kennedy stili! foto 1

Amerika’nın yeni First Lady’si Melania Trump, eşiyle birlikte epeyce sansasyon yaratan bir isimdi. Eski bir model olan ve bikinili seksi pozları ‘anti-Trump’çılar kadar yeniden paylaşılan Melania Trump, katıldığı ilk resmi törende halkın ve moda eleştirmenlerinin beğenisini kazanmayı başardı.

16
First Lady Melania Trump'tan Kennedy stili! foto 2

Zaman içerisinde bir tarz ikonuna dönüşen eski First Lady Jackie Kennedy’nın etek-ceket takımlarının stilinde mavi bir ceket ve etek giymeyi tercih eden Melania Trump, epeyce güzel ve ağır başlı görünüyor. Melania Trump’ın kıyafeti natürel ancak ünlü modacı Ralph Lauren tasarımı.

26
First Lady Melania Trump'tan Kennedy stili! foto 3

Amerikan halkının az kalsın bağrına bastığı Michelle ve Barack Obama çifti beyaz Saray’a veda ederken remi bir devir teslim töreni gerçekleşti. Melania Trump bu mavi takımı bu törende giymeyi seçim etti.

Michelle Obama da, eşi görevde kaldığı süre her tarafında stil sahibi kıyafetler seçim etmiş ve moda eleştirmenlerinden bütün not almıştı.

36
First Lady Melania Trump'tan Kennedy stili! foto 4

Bir gece önce görev teslim töreni için düzenlenen devlete ait yemeğe Reem Acra tasarımı, parıltılı nude tonlu bir elbiseyle katılan Melania Trump, abartıdan uzaktan lakin şaşaalı görünmeyi seçim etmişti.

46

Amerika’nın yeni First Lady’si Melania Trump, eşiyle birlikte epeyce sansasyon yaratan bir isimdi. Eski bir model olan ve bikinili seksi pozları ‘anti-Trump’çılar tarafından her tarafta paylaşılan Melania Trump, katıldığı birincil resmi törende halkın ve moda eleştirmenlerinin beğenisini kazanmayı başardı.

Süre içerisinde bir stil ikonuna dönüşen eski First Lady Jackie Kennedy’nın etek-ceket takımlarının stilinde mavi bir ceket ve etek giymeyi seçim eden Melania Trump, oldukça güzel ve ağır başlı görünüyor. Melania Trump’ın kıyafeti natürel ki ünlü modacı Ralph Lauren tasarımı.

Amerikan halkının yaklaşık olarak bağrına bastığı Michelle ve Barack Obama çifti beyaz Saray’a veda ederken remi bir tahsis teslim töreni gerçekleşti. Melania Trump bu mavi takımı bu törende giymeyi tercih etti.

Michelle Obama da, eşi görevde kaldığı zaman baştan başa tarz sahibi kıyafetler tercih etmiş ve moda eleştirmenlerinden tam anekdot almıştı.

Bir gece önce tayin teslim töreni için düzenlenen resmi yemeğe Reem Acra tasarımı, parıltılı nude tonlu bir elbiseyle katılan Melania Trump, abartıdan uzaktan lakin göz alıcı görünmeyi tercih etmişti.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ