Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 217 views
  • 7 Ocak 2016
  • 1
  •  

Evde mandal işi veren firmalar

Evde mandal işi veren firmalar; Öncellikle merhaba, evde boş vaktinizi çalışarak gelir kazanmaya isteyen ev hanımları için bu yıl evde iş imkanı veren firmlar bulunmaktadır. Evde 1 kg mandal işi yapımı için ortalama 10 TL ile 13 TL arasında ödeme yapılamktadır. Daha önce mandal yapmış olan kişilerin yapmış olduğu yorumlarda aylık olarak 1.500 TL ödeme aldıklarını belirtmektedir.

Madal işi yapmak isteyen ev hanımları için yapması gerek aşağıda bulunan yorum kısmına isim, soyisim ve mail adresinizi bırakara firma yetkilileri size kesinlikle ulaşacaktır. Bu arada bu konu sadece sizi ve firmaları bir araya getirilmek için açılmış olup, belirtiğimiz bilgilerde harici telefon numarası, ev adresi gibi öenmli bilgiligilerinizi kesinlikle belirtmeyiniz. Çünkü bilgilerinizi kötü amaçlı kullanacak olan kişiler olabilir ve karşılacağınız sorunlarla ilgi ozgurmelekler.com sorumlu olmayacaktır, yorum bırakan kişi veya kişiler hem belirtmiş olduğumuz kuralları kabul etmiş olur hemde doğacak olan sorunların sorumludur.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Heidi Nyrönen 15 Şubat 2016 - 21:39

    Bursa Nilüferde oturuyorum. Evde mandal işi yapmak istiyorum. Haftalık yada aylık. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkür ederim.