Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

Cilt beyazlatma yöntemleri
  • admin
  • 223 views
  • 29 Mayıs 2016
  • 0
  •  

Cilt beyazlatma yöntemleri

Doğal yollarla evde yapacağınız maskeler ile beyaz bir cilde kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bir çok kadın beyaz cilt elde etmek için kozmetik üzünler kullanmakta, yan etkileri görmekte ve sonunda olumsuz etkileri görmektedir. Tabi ki bütün markalar için geçerli değildir. Cildiniz beyazlatmak istiyorsanız ister kaliteli kozmetik ürün veya doğal yöntemler ile beyazlatmak istiyorsanız, kesinlikle bir cilt uzmanı görüşmenizi tavsiye ederiz. Şimdi cilt beyazlatma yöntemleri inceleyelim.

Bir önceki konumuzda da cilt beyazlatma yöntemi: portakal maskesi yöntemini incelmenizi öneiriz.

Dometes ve limon:

Öncellikle Yapmanız gereken dometesi blenderda geçirin, daha sonra geçirdiğimiz dometesinin üzerine limon sıkınız. Karıştırdıktan sonra macun haline geldiği taktirde cildiniz sürünüz, daha sonra cildiniz 10 ile 20 dakika arasında cildinizde bekletiniz. Karışımı hergün yaptığınız takidirde cildinizde beyazlama olduğunu görüceksinizdir.

Nane yaprağı:

Nane yaprağı toz haline getiriniz. Toz haline getirmiş olduğunuz nanenin üzerine su ilavede edin ve macun haline getirdikten sonra cildinize sürünüz. Cildinize sürmüş olduğunu nane tozu maskesini 10 ile 20 dakika bekletiniz. Daha sonra yıkınıyız. Zamanla beyazlama olduğunu farkına varıcaksınızdır.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ