Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 265 views
  • 26 Mart 2016
  • 0
  •  

Burundan kötü koku gelmesi nedenleri

Genelde her insan bir türlü anlam veremediğimiz kötü kokuyu kokusunu duymaktadır. Aslında anlam veremediğimiz koku sadece o kokuyu koklayan kişiye gelmekte, bir başka bir kişi bu kötü koku gelmemektedir. Kötü kokonu gelmese aslında biraz olsun psikolojik birazda, sinüzit yada başka bir solunum yolu rahatsızlığından kaynaklı olabilir, ayrıca genizde olucan bakteriler kötü kokuya neden olmaktadır. Özgür melekler olarak sizler için hazırlamış olduğumuz konu sadece arama motorlar üzerinden yapılan araştırmalar neticesinde yayınlanmış olup, kesinlikle doktor tavsiyesi değildir. Eğer ki kötü koku sizi rahatsız ediyorsa mutlaka doktorunuza muayane olmanızı tavsiye ederiz.

Kötü kokunun bazı nedenleri:

– Grip veya nezle zannedilen bazı virüslerin sinilere zarar vermesinden neden olabilir.
– Burun tıkanıklığından oluşan oluşan bazı sebepler, bunlarda bir kaçı ise; sinüzit, burun etlerini şişiren alejilerden sebep olabilir.
– Burundan solunan bazı kimyasalların sinirleri zarar vermesinden kaynaklı olabilir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenler sadece arama motorları üzerinden yapılan araştırmadır. Kötü kokulardan daha erken kurtulabilmek için kesinlikle doktorunuza muayane olmalısınız. Son olarak ise aklınıza takılan soruları yorum kısmından bize iletin bizlerde sorunuza editörlerimiz tarafından sorunuza anında yanıt verelim.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ