Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 841 views
  • 31 Ocak 2016
  • 0
  •  

2016’da En çok satan kadın parfümleri

Merhaba özgür melekler; bugün sizlerle 2016 yılı ve geçtiğimiz yılda en çok tercih edilerek satın alınan parfüm markalarını ayrıntılı bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Aslında biz kadınlar nerdeyse çoğu marka parfüm kullanmışızdır ama tek tercihimiz herkezin içine çekeceği bir parfüm kullanırız. Parfüm kokusu ile ilgili sizlere bir anımı kısaca anlatmak istiyorum 😀 Birgün sosyal medya üzerinden tanışmış olduğum kadınla buluşmak için gün aldık ve hem cinsim olan kadın arkdaşım beni almaya gelmişti. Aldığında burnuma öyle bir koku geldiki içime öyle bir çektim ki, içim gitti resmen, acaba dedim bu parfüm kokusumu yoksa beden kokusumu diye, ladkin bunu sormaktan çekindim. Biz kadınlar bir birimizi kıskanırız ve bunu belli etmeyiz. Ama bir gün kokunun parfüm mü? yoksa beden kokusu mu ? olduğunu sorucam 😀 Neyse konumuzu fazla dağıtmayalım. Ünlü fransız yazar victor hugo’nun güzel bir sözü ile devam edelim, ‘Parfüm cenneten bir soluktur’ sözü büyük bir anlam taşımaktadır biz kadınlar için.

Bu arada seçeceğiniz mevsime göre olursa sizleri daha çarpıtıcı bir hoş koku ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özgür melekler olarak sizlere bir kaç tüyo veriz 😀 Mesela yaz mevsimde hafif ve çicek kokulu parfümleri tercih edebilir, kış mevsiminde ise baharatlı ve menekşe kokusu kulanabilirsiniz. Lakin siz yinede kendi tercihini yapmanız daha iyi ve size hoş bir koku katıcak parfümleri tercih edebilirsiniz. Son olarakta parfüm markaları hakkında merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz soruları yorum kısmından bize iletin bizlerde sizlere anında yanıt verelim. Bizi takip etmeyi unutmayınız 😀

1. Chanel coco mademoiselle edp: Yaza uygun bir marka ve heyecan verici olması ayrı birşey ve hem kadınsı hemde sexi tam olaraksa genç bir parfüm.

Chanel coco mademoiselle edp

2. Guerlain ıdylle edp: Kendine has bir muhteşem bir kokusu olarakta gül, nilüfer, çicek kokularını anımsatmaktadır. Kısaca buram buram çiçek kokulu bir parfüm. Zaten her kadın çiçek değilmidir, tam anlamına göre bir parfüm..

Guerlain ıdylle edp

3. Armani code demme edp: Yasemin, vedideki zambak karışım kokulu ile tam olarakta teninize uygun olabilcek muhteşem bir kokusu vardır.

Armani code demme edp

4. Armani ıdole d’armani edp: Bence başkalarının gözünde idol denilecek bir kokusu bulunmakta, bir çok arkadaşımda kullanmakta ve hem çekci hem modern kısaca kadınsı kokuludur.

Armani ıdole d'armani edp

5. CK Euphoria edp: Özgürlük anımsatan ve parfümü kullan kişinin hayellerini yaşama dönüştüren bir kokusu olmasının yanı sıra tanımlarak; baştan çıkarıc çicek, siyah orkide ve egzotik meyveleri anımsatan mükemmel bir kokusu vardır.

CK Euphoria edp

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ