Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 310 views
  • 4 Mayıs 2016
  • 0
  •  

2016 Kayık yaka bluz modelleri ve kombinler

Merhaba, yaz mevsinin yaklaşması ile biz kadınların günlük kıyafetlerimizde nasıl bir model seçeceğimizde kararsız kalmaktayız. Geçtiğimiz yıllarda yaz aylarında en fazla trend olan kıyafetlerden biri ise omzu açık kayık yaka bluz modelleri, omuz dekoltesi ile göz kamaştırmaktadır. Her kadın tarafından beğenilerek tercih edilen ve kombinlemesinde kolay olan kayık yaka bluz modelleri 2016 yılından bir çok giyim firması farklı tasarımlı ve desenli modeller ile yaz ayına giriş yapmıştır. Bizlerde özgür melekler moda ekibi olarak bluz modeli ile ilgili araştırma yaptıktan sonra sizlerle paylaşıyoruz. Bizi takip etmeyi unutmayınız D:

2016 Kayık yaka bluz modelleri ve kombinler

70’li yılların en trend modası olan kayık yaka bluz modelini alt kısmına kısa bir şort ile kombinliyerek göz alıcı bir durumda olabilirsiniz.

2016 Kayık yaka bluz modelleri ve kombinler

Yıtrmaçlı etekler bayılan bir çok kadın bulunmaktad 😀 özellikler biri ben 😀 desenli bir yırmaçtı etek modeli seçerek kolaylık kombinliyebilirsiniz.

2016 Kayık yaka bluz modelleri ve kombinler

Aslında bana göre 😀 kayık yaka bluz modelleri etek çok yakışmaktadır. Renkli, kısa bir etek ile kombinlemenizi öneririm.

 

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ