Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

Karın ağrısına ne iyi gelir
  • admin
  • 391 views
  • 6 Haziran 2016
  • 0
  •  

Karın ağrısına ne iyi gelir?

Merhaba, bir çok kişide hemen hemen her daim süre gelen karın ağrısı için farklı yöntemler denenmektedir. Son zamanlarda karın ağrısına en fazla iyi gelen yöntemleri özgür melekler ekibi olarak sizlere sunuyoruz. Ama şunuda belirmeden geçmek istemiyorum. Biz sizlere her ne kadar bu bilgiyi sunsakta, kesinlikle doktor tavsiyesi üzerinde yayınlanmamaktadır. Bizlerde belirmiş olduğumuz yöntemleri arama motorları üzerinden yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinede yayına sokmaktayız. Kesinlikle karın ağrısı ile ilgili doktorunuza muayene olmasınız öneririz.

Her yaşta insanın başına gelen karın ağrısı, karın bölgesinden oluşan huzurlusuzluk ve kramp ağrı hissine karın ağrısı olarak nitelendirilmektedir. Karın ağrısı aslından bir rahatsızlık değil, iç organlarımızında gelen sorunlarda oluşan ağrı ve bir hsatalığın belirtisidir. Şimdi hep birlikte karın ağrısının faydalarını inceleyelim.

Karın ağrısına ne iyi gelir?

– Ayakkalarınız üşütmeniz neticesinden oluşa bilen karın ağrısı için ayak tabanlarınıza sıcak su torbası ağrıyı hafifletebilirsiniz.
– Tatlı bademi havanda ezerek,sütle karıştırın ve daha sonra içeniz.
– Eğer ki üşütme sonucu oluşan karın ağrısı için; adaçayı, kuşburnu veya benzer birki çayları tüketmeniz midenize iyi gelicektir.
– Kuru veya yaş naneyi ve bir adet limonu parçalarak ayırdıktan sonra kaynatın ve daha sonra içebilirsiniz.

Kesinlile karın ağrısı için doktora muayene olmanız sağlığınız açısında daha etkili olucaktır. Biz sadece sizlere geçmiş dönemlerde kullanılan ve evde yapabileceğiniz yöntemler açısından içeriği yayına girmekteyiz.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ