Kadın Haberleri, Kadın Portalı, Moda Haberleri

  • admin
  • 481 views
  • 20 Mart 2016
  • 0
  •  

Kadın ve erkek arasındaki farklar

Merhaba özgür melekler, bugün sizlerle farklı bir konu ile tekrardan karşınızdayız. Bir çok durumda kadın ve erkek birbirinden farklı durumlarda gerek fikir ayrılığına gerekse duygusal ayrılığa girmektedir. Bu durumda ise bilim adamların yapmış oldukları araştırmaları incelemek için araştırmalar yapmaktayız. Aslından siz hiç yorulmayın 😀 özgür melekler olarak sizler için konu hakkında yapmı olduğumuz araştırmları sizlerle paylaşıyoruz. Bu arada sizler kadın ve erkek arasındanki fark hakkında neler düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz. Şimdi araştırmış olduğumuz konuyu inceleyelim.

1.Saldırgan olmak: Bu bölümü aslından herkes tahmin etmiştir. Erkekler kadınlardan daha fazla saldırgan varlıklar, çünkü bedensen güç kullamak için eğimlidir. Peki erkeklerin bedense güçlüğü varda kadınların saldırganlığı yok mu? Sakında öyle zannetmeyin. Kadınları her zaman kelimeleri ile saldırı ve savaşırlar 😀

2.Deprosyona girmek: Aslında bu konu bütün kadınlar yaşamakta, deprasyona giren kadınların sayısı neredeyse iki katıdır.

3.Ergenlik sivicileri: Yapılan bir çok araştırmaya göre erkeklerin sivilce sorunu kadınların sivilce sorunundan daha fazla olduğu söylenmektedir.

4.Damak tatları: Kadınlar genelde ekşi ve tatlıya daha fazla duyarlı olur, erkekler ise tuzlu maddelere fazla ihtiyaç duymaktadır.

5.Vücut kokuları: Erkelerin vücu kokuları, kadınların beden kokusundan daha güçlüdür.

6.Horlamak: Bu sorun genelde erkeklerde daha fazla görülmekte, %48 erkeklerde %22 ise kadınlarda gibi oranlarda belirgindir.

7.Telefon konuşmaları: Bu konuda ise 😀 kadınlar erkeklerden daha fazla telefonla konuşmaktadır.

8.Spor: Bu konuda ise erkekler kadınlardan daha hızlıdır. Lakin şöyle bir durum var 😀 kadınlar daha dayanıklıymış.

9.Duymak: Araştırmalara göre kadınların kulağı erkeklerden kesin duymaktadır.

10.Sesler: Yapılan araştırmalarda kadınların ses telleri kısa olması neden ile daha titiz çıkmaktadır.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ